O NAS – NASZ TEAM

Katarzyna Metzger

Karolina (26 lat) – nigdy nie potrafiła usiedzieć w miejscu. Dlatego na swoim koncie ma już sporo ciekawych podróży. Wszystkie opisuje na blogu „Świat na szpilkach” (www.swiatnaszpilkach.pl), chętnie dzieląc się nie tylko wspomnieniami, ale też wskazówkami, jak przetrwać w obcym kraju, nie przepłacić, a przy tym świetnie się bawić! Od kilku lat siłownia to jej drugi dom. J Jako mama kilkumiesięcznego Karolka jest najlepszym przykładem, że dzięki przyjaźni ze sportem ciało regeneruje się niezwykle szybko. Gotowa na jump!
Tomasz (27 lat) – współwłaściciel Fit and Jump Zamość, pomysłodawca otwarcia klubu. Człowiek orkiestra – jak nazwała go lokalna prasa. Inicjator, organizator i koordynator wielu wydarzeń kulturalnych, spiker imprez sportowych, aktywny promotor Zamojszczyzny (zapoczątkował tam oficjalne rozgrywki w bowlingu sportowym), podróżnik, sędzia piłki nożnej, prowadził autorski program radiowy o tematyce sportowej („Audycja Sportowa Ole”)… Długo można wymieniać! J Wszystko oczywiście potwierdzone dyplomami i doświadczeniem, a wydarzenia, nad którymi czuwa, na długo pozostają w pamięci!

Jest magistrem wychowania fizycznego (specjalność menedżersko-trenerska), który uważa, że człowiek powinien uczyć się przez całe życie. Dlatego skończył również zarządzanie projektami (Akademia Leona Koźmińskiego), a obecnie studiuje administrację publiczną na Uniwersytecie Jagiellońskim. Był również kursantem w Szkole Mistrzów Reklamy. Na długiej liście jego zainteresowań czołówka to: kultura fizyczna, media, marketing, pr, social media, eventy. Po przeprowadzce z Krasnobrodu do Warszawy pracował w ramach projektu Ministerstwa Sportu i Turystyki „Akademia Trenerska” koordynowanego przez Instytut Sportu, gdzie m.in. organizował szkolenia dla trenerów kadr narodowych w sportach olimpijskich. Potem był specjalistą projektu w Polskim Związku Sportu Niepełnosprawnych „Start” i pracował jako asystent w dziale HR międzynarodowej sieci klubów fitness i wellness Holmes Place Poland. Obecnie realizuje się w Instytucie Sportu – Państwowym Instytucie Badawczym (koordynator usług diagnostycznych, specjalista), gdzie dodatkowo zajmuje się działaniami komunikacyjnymi (prowadzi fanpage IS – PIB na Facebooku; tam możecie podpatrzeć jak sportowcy z kadr narodowych przygotowują się do startów w imprezach mistrzowskich, łącznie z igrzyskami olimpijskimi). Jest dyplomowanym menedżerem i sędzią rzeczywistym piłki nożnej (chociaż na to nie ma już czasu i przynajmniej chwilowo nie sędziuje meczów; jest za to aktywnym kibicem!).

Z nim Fit and Jump Zamość nie tylko doda miastu nowej energii, ale też niejednego zaskoczy!

Radosław (36 lat) – współwłaściciel Fit and Jump Zamość.
Lubi aktywnie wypoczywać, gra w bowling sportowy, można go spotkać na masowych imprezach biegowych, uprawia windsurfing, dużo podróżuje, ma na swoim koncie również epizod radiowy… Ale jego największą pasją, a zarazem pracą zawodową, jest karate. Przygodę z tym sportem – jako zawodnik – rozpoczął w 1993 r., a od 2000 r. zajmuje się szkoleniem młodej kadry. Jego podopieczni to zwycięzcy wielu prestiżowych turniejów. Do najbardziej obiecujących zawodników wyszkolonych przez Radka należą Kacper Pańko (wicemistrz Europy w kategorii fuku-go, wicemistrz Polski juniorów w kumite drużynowym), Marta Czapka i Wiktoria Wikira.
Jest też założycielem i prezesem Roztoczańskiego Klubu Karate Tradycyjnego, w którym ćwiczy 150 osób.