Komunikat prasowy Fit and Jump Zamość

Fit and Jump: fitness na trampolinach w Zamościu!

Fit and Jump Zamość otwiera swoje podwoje! Za nami konferencja prasowa, a już 4 maja zapraszamy na dzień otwarty! Wśród atrakcji – darmowe zajęcia pokazowe.

Podczas konferencji prasowej, 23 kwietnia br., frekwencja nie zawiodła. Gośćmi specjalnymi wydarzenia były Siostry ADiHD – trenerki z nadmierną energią, założycielki Fit and Jump, blogerki i prezenterki 4FUN.TV. Spotkaliśmy się w Restauracji Malinowej w Hotelu Wojto i omówiliśmy szczegóły działania klubu. Od maja ruszamy z kopyta!

To innowacyjna forma aktywności fizycznej. Zajęcia nie obciążają stawów. Skacząc, wzmacniamy mięśnie posturalne ciała oraz spalamy tkankę tłuszczową. Jest prosto i przyjemnie, chociaż intensywnie. Podczas jednej godziny spalamy więcej, niż na innych zajęciach aerobowych. Zwłaszcza, że program treningowy Fit and Jump to nie tylko część aerobowa (skoczki), ale to również wzmacnianie (brzuch, pośladki, uda). Oprócz oczywistych zalet jakimi są redukcja tkanki tłuszczowej, poprawa kondycji fizycznej, koordynacji, wzmocnienie mięśni, zajęcia fitness na trampolinie wpływają na samopoczucie, redukują stres i negatywne napięcia – opowiadała o zajęciach Milena Krawczyńska, jedna z sióstr.

Trzy miesiące temu miałem przyjemność poznać, podczas treningu w Łodzi, Milenę. Opowiedziała mi o fitnessie na trampolinach. Prędko podłapałem temat i stwierdziłem, że w Zamościu musi pojawić się punkt Fit and Jump. Mój przyjaciel Radek Niziołek utwierdził mnie w tym, że jako ludzie związani już ze sportem (ja pracuję w Instytucie Sportu – Państwowym Instytucie Badawczym, a Radek jest prezesem i trenerem Roztoczańskiego Klubu Karate Tradycyjnego) wspólnie powinniśmy starać się, by lokalne społeczeństwo było jeszcze bardziej fit. Przecież zdrowie w życiu jest najważniejsze. Dzięki temu projektowi mamy też okazję wykorzystać nasze doświadczenie w pracy związanej z komunikacją, działaniami marketingowymi i PR, organizacją eventów, itp. Chcemy, by na Zamojszczyźnie panowała moda na kulturę fizyczną – opowiadał Tomasz Pakuła, pomysłodawca i współwłaściciel Fit and Jump Zamośc.

Być może niektórych to zaskoczy, ale fitness na trampolinach traktujemy także jako produkt turystyczny. W czym rzecz? W okresie wakacyjnym ofertę standardowych zajęć na sali poszerzymy o ćwiczenia w plenerze! Tłem będą lokalne atrakcje turystyczne i zabytki. Zdjęcia, filmiki i relacje zamierzamy na bieżąco publikować w mediach społecznościowych. Pokażemy, że produktem turystycznym jest nie tylko gadżet, który zabierzemy do domu czy smakołyki regionalnej kuchni. Poprzez nowatorską formę promocji pokażemy Polsce nasz piękny Zamość i całe Roztocze! Latem przewidujemy też zajęcia dla turystów w ramach „Fit and Jump Tour”, m.in. w Krasnobrodzie, Zwierzyńcu, Suścu, Szczebrzeszynie i innych miejscach – obiecywał Radosław Niziołek, współwłaściciel Fit and Jump Zamość.

Dziennikarze, partnerzy i przyjaciele gospodarzy wydarzenia mogli również obejrzeć wyjątkowy pokaz ewolucji żonglersko-cyrkowych (piłką) na trampolinie. Wystąpił Michał Rycaj – mistrz świata freestyle football.

Więcej informacji na www.facebook.com/fitandjumpzamosc i www.fitandjumpzamosc.pl.


fit_konferencja_001
fit_konferencja_002
fit_konferencja_003
fit_konferencja_004
fit_konferencja_005
fit_konferencja_006
fit_konferencja_007
fit_konferencja_008
fit_konferencja_009
fit_konferencja_010
fit_konferencja_011 fit_konferencja_012
fit_konferencja_013
fit_konferencja_014
fit_konferencja_015
fit_konferencja_016
fit_konferencja_017
fit_konferencja_018
fit_konferencja_019
fit_konferencja_020
fit_konferencja_021

fot. Paweł Łuczka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *